What about bazaars ?

Určite každá z vás pozná bazáry, secondhandy alebo iné takéto obchody. Snáď skoro každý má alebo mal aspoň jednu jedinú vec z takéhoto obchodu. Ľudia veľmi radi kupujú veci, ktoré dobre vyzerajú a stoja fakt smiešne malé peniaze. Taktiež je to veľmi ekologické a šetrné. Prečo vyhodiť veci, ktoré sú ešte nositeľné aj keď vám už sú malé alebo sa vám už jednoducho nepáčia. Predať ich, resp. dať niekomu druhému je podľa mňa tisíc krát lepšie. Ten druhý to môže ešte nosiť, tešiť sa z toho a tak by to skončilo v koši.
Zdroj: http://riddlenationaz.erau.edu/2014/04/29/cherie-gambino-shopping-in-prescott-az/

Môj pohľad na bazáry a secondhandy 

Secondhandy sú fajn hlavne pre ľudí, ktorí nemajú veľa peňazí. Nie je to ale úplne tak. Ja osobne nemám problém, že by som mala málo peňazí a aj tak z nich mám zopár vecí. Však niekedy tam nájdete aj také kúsky kde inde nikde nie sú. Sú to niekedy fakt veľmi zaujímavé veci. Treba len natrafiť na ten správny secondhand. Čo sa týka bazárov, som rozhodne za ! Tiež zoženiete veci za super ceny a to niektoré aj skoro ako nové. Je to ešte pohodlnejšie cez internet. Len prezeráte a objednávate. Mňa však otravujú bazáry, kde nájdete všetko dohromady. Viete tam kúpiť korčule, mobil, nohavice.. atď. Ak chcem nakupovať či iba prezerať čisto oblečenie, či nejakú bižutériu celkom mi to vadí. Ďalšia vec, ktorá mi vadí sú odporné designy webstránok viacerých bazárov. No nedávno mi prišiel e-mail kde ma pozvali na stránku Šatníkovo. A môj pohľad na objednávanie použitého ale aj nového oblečenia cez internet sa úplne zmenil.

Zdroj: http://4vector.com/free-vector/free-vector-vector-misc-fashion-shopping-01-vector-527

Čo je to "Šatníkovo" ?

Web, na ktorom môžete predávať oblečenie, kupovať ho, ba aj vymieňať medzi sebou. Ako prvé na tomto webe ma zaujal design. Design stránky je fakt veľmi pekný a jednoduchý takže u mňa má za to veľký palec hore. Čo sa týka samotného nápadu tak je vážne super! Páči sa mi, že je to tam pekne rozložené do kategórií. Je to tam veľmi prehľadné a dobre sa tam tie veci prezerajú. Taktiež sa mi páči, že sa dá vyhľadávať tovar aj podľa farby, značky, ceny a podobne. Čo sa mi nepáči sú niektoré fotky ale s tým stránka nič neurobí. Je to len na užívateľoch aké fotky tam dávajú. Mne prídu niektoré celkom nekvalitné alebo zle odfotografované. Taktiež ma zarážajú niektoré ceny, ktoré tam užívateľky k svojmu oblečeniu dávajú.

www.satnikovo.sk

Dúfam, že sa vám aj tento typ článku páčil :) Najbližšie očakávajte nejaké líčenie :) Prajem pekný zvyšok dňa ! :)

9 komentárov:

 1. Akurát sa pozerám na tu stránku.. je super!
  vlastne je to niečo podobné ako Votoč Vohoz, ktorý je v Čechách.
  :) u nás máme pár docela fajn sekáčov, a tiež v nich často nájdem nové kúsky!

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Votoč Vohoz mě napadl automaticky. Podobné služby jsou geniální také z ekonomického hlediska - když mi to není nebo se mi to přestane líbit, prodám to a nemusím to ( hned ) házet do popelnice:-)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. tiež mi prišiel mail od šatnikovo ale ja som skor za kupovanie veci v obchodoch kde si to možem vyskušať čimi to sedi... ale inak sekondhandy mi problem nerobia len ked je tam velaludi a vela veci moc ma to nebavi sa hrabat:))

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Aj mne prišiel mail a ja som zo stránky nadšená. Milujem nakupovanie cez internet :D V sekáčoch som sa pokúšala nakupovať ale neviem to...

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ja praveze na nakupovanie cez internet veľmi niesom :/ ale pre ľudí, kt. nakupujú radšej cez internet je to podľa mňa super :)

   Odstrániť
 5. Aj mne prišiel mail :) tiež je pravda že radšej mám skúšanie vecí ako ísť na “blink“ .. Ale táto stránka sa mi páči:) Ďalšia výhoda je že nemusím sa registrovať lebo sa môžem prihlásiť cez facebook :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. No to sa aj mne páči :) Neznášam to ak odo mňa už pomaly na každej stránke chcú registráciu -.-

   Odstrániť
 6. Aj ja mám veľmi rada sekáče a podobné obchody, dajú sa tam nájsť skvelé kúsky. :)
  Fashion Happenss

  OdpovedaťOdstrániť

Thank you for all visits and coments :)