Sunny weather :)

Ahojky :) Dnešný deň = sunny day :)) Dnes bolo fajne teplo, ani nie horúco, ale tak príjemne :) U nás bolo cca 28-29 stupňov a mne to úplne vyhovovalo :) Stačilo to aj na plávanie na kúpalisku aj na opaľovanie sa.
Bazén - voda - slnko - drinky -langoš - opaľovanie sa - prechádzka parkom :) V pohode deň :)
- A langoš som mala s tatarkou, cesnakom a syrom :DD Aby to bolo úplné :D

------------------------------------------------------------------
No pri takom teple netreba zabúdať na isté veci , ktoré v takom teple rozhodne potrebujeme!
A to sú...

1. VODA - v prvom rade určite voda. Pitný režim netreba zanedbávať. A tým nemyslím alkohol ani žiadne iné drinky :D (tie až večer keď nieje tak horúco :D) Ale čistá voda je úplne ideálna :)


2. OPAĽOVACÍ KRÉM - Tak to rozhodne ! Hlavne ak ešte nieste veľmi opálené tak na to určite nezabúdajte ;) Ak už máte aký taký základ tak už si môžete dovoliť aj vynechať ho :) No v tom prípade nezabúdajte na krém po opaľovaní, ktorý vám hydratuje pokožku a aby vám čo najdlhšie vydržalo to opálenie :)3. CHRÁNIŤ SI HLAVU - Možno ste ešte úpal nikdy nemali alebo sa vám to nestáva často no opatrnosti nieje nikdy dosť :) Klobúky alebo šiltovky sú toto leto vítané, sú IN a hlavne vám kryjú hlavu :) Ak sa vám aj tak klobúky a šiltovky nepozdávajú to nevadí :) Stačí ak to nebudete preháňať s opaľovaním :) Pri tom opaľovaní si občas skočiť do bazéna a namočiť si hlavu alebo skočiť na nejaký drink do tieňa :)


4. SLNEČNÉ OKULIARE - Určite áno :) Chránia oči. Určite nikomu nieje príjemný pohľad do slnka. Predpokladám, že doň nikto nepozerá ale stačí sa len obzrieť alebo hľadieť na niečo oproti slnku a nieje to veľmi príjemné ;) No nezabudnite si ich dať dole pri opaľovaní :D Mohli by ste mať veľmi zaujímavé opálenie :D

5. DEZODORANTY A PARFÉMY - Predpokladám, že žiadna z vás nechce smrdieť a chodiť celá spotená. Cítiť sa sviežo, voňavo a nespoteno je skvelý pocit. Takže určite na to nezabúdať! :)
6. SPRCHA - Sprchovať sa aj 3 krát do dňa ak je to potrebné. Ak sa spotíte alebo ste prišli z bazéna či od mora, osprchujte sa ak je to možné. Budete sa cítiť lepšie, čistejšie a určite sa to bude páčiť aj vášmu okoliu :D
7. VOĽNÉ VECI A OBUV - Rozhodne vám bude v lete príjemnejšie vo voľnejšom tričku ako v obtiahnutom. A samozrejme krátke veci. Určite nie dlhé nohavice alebo dlhé rukávy :D Síce je teória, že to ochladzuje ale na základe potu a my predsa nechceme smrdieť :D Voľnejšie tričko, kraťasy, šaty a sandále alebo žabky :) A látky ktoré sú vzdušné a neparíte sa v nich :D


8. DOBRÁ NÁLADA - Tak tú potrebujeme ako najviac ! :)) S dobrou náladou je hneď všetko krajšie a všetko lepšie :) A rozhodne aj viac chlapcov pritiahnete na rozžiarenú tváričku, ktorá sa stále usmieva ako na neusmievavú a mrzutú tvár :) Ale no vlastne .. dobrú náladu by sme mali mať stále nie len cez slnečné dni ;)
------------------------------------------------------------------
Tak to je odo mňa všetko ;) 

Užite si zbytok dňa a do komentárov sa pochváľte ako ste deň trávili vy :))

3 komentáre:

  1. Rozhodne súhlasím s týmito položkami :p

    Ja už som tu bývala skoro snáď všade :D Momentálne som zo Železníkov a ty ? :)

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Veľmi sa mi páči aká pozitívna energia ide z tvojho písania. Len tak ďalej. hihihi :)

    OdpovedaťOdstrániť

Thank you for all visits and coments :)